Давайте подумки збудуємо дім вашої мрії... А зараз його треба зробити гарним, теплим і затишним. Все це зроблять робітники опоряджувальних професій: маляра, реставратори та електрики.
Професія маляра - є досить давньою. Назва професії "маляр" походить від німецького слова "maler", що означає живописець. На сучасному ринку праці ця професія користується підвищеним попитом. Здобувши її, учні не залишаються без роботи.
Маляр – робітник, який на будівництві фарбує, покриває лаком стіни, стелі, двері, підлогу та інші елементи будівель, обклеює їх шпалерами та іншими штучними матеріалами. Від його уміння, професійних навиків, естетичного смаку залежить, який вигляд матиме в кінцевому результаті будинок чи приміщення. Його робота завершує працю колективу будівельників.
Реставратор декоративно–художнього фарбуванняпрацює з декоративними фарбуваннями, повертає до життя безцінні твори мистецтва, кропіткою працею, часточками оживляючи творіння великих майстрів. Суть роботи реставратора – відновлення унікальних пам’ятників культури. Реставратор, що працює з декоративним фарбуванням і ліпниною, досконало знає матеріали як сьогодення, так і минулого. Інколи доводиться не один день просидіти в бібліотеці, вишукуючи древній рецепт того чи іншого розчину. Ще більше часу іде на його створення в сучасних умовах. Професія реставратора об’єднує знання історії, археології, мистецтва, живопису, скульптури і навіть. хімії.
Одним з найкращих винаходів людства вважається – електрична енергія. Вона досить швидко увійшла у наше життя і стала предметом найпершої необхідності. Сьогодні без електроенергії неможливо уявити жодну оселю.
Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж – це робітник, який на будівництві виконує роботи під час монтажу та демонтажу освітлювальних проводок і мереж.
Ця професія в Україні виникла в 50-х роках під час розвитку бурхливого індустріального та житлово-побутового будівництва.
В училищі значне місце займають такі професії як «Маляр. Реставратор декоративно–художніх фарбувань», «Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж. Електромонтажник з силових мереж та електроустаткування», «Оформлювач витрин, приміщень та будівель», які об’єднані у циклову комісію «Будівництво, електротехніка, електромеханіка та цивільна інженерія», головою якої є Шимко Тетяна та члени комісії: Малець Наталія, Поп’юк Михайло, Біяковська Тетяна, Шваблик Ірина, Макарук Іван, Солдатенко Ольга, Нефортунов Осександр, Нечитайленко Олександра, Ашмаріна Галина.
Училище має добре впорядковану матеріальну базу: це оснащені найсучаснішим обладнанням навчальні аудиторії для теоретичного та практичного навчання учнів та майстерні виробничого навчання, де учні відпрацьовують свої навики на сучасних матеріалах, сучасними інструментами.
Викладачі професійно – теоретичної підготовки та майстри виробничого навчання постійно застосовують інтерактивні методи навчання, вважаючи, що саме такі методи сприяють активізації пізнавальної діяльності учнів, засвоєнню програмового матеріалу.
Для теоретичної підготовки розроблені методичні рекомендації, згідно яких учні можуть підготуватися до семінарів, до виконання практичних, контрольних та лабораторних робіт. Теоретична підготовка учнів будівельного спрямування здійснюється на високому технічному рівні із застосуванням сучасної теоретичної бази та з використанням новітніх технологій.
Київське вище професійне училище будівництва і дизайнууспішно співпрацює з багатьма будівельними компаніями. Це дає можливість учням закладу освіти використовувати їх будівельні матеріали та інструменти під час проходження виробничого навчання та на виробничій практиці.
Якісна підготовка кваліфікованих робітників професії «Маляр. Реставратор декоративно–художніх фарбувань», «Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж. Електромонтажник з силових мереж та електроустаткування», «Оформлювач витрин, приміщень та будівель» розширила коло підприємств, які бажають не тільки брати наших учнів для проходження виробничої практики, а й на роботу після закінчення навчання в училищі.
Після отримання робітничої професії, перед учнями, які бажають продовжити навчання відкриваються двері багатьох закладів вищої освіти.Також можна продовжити навчання в нашому закладі освіти та отримати диплом фахового молодшого бакалавра за спеціальностями«Будівництво та цивільна інженерія».
Обравши професію будівельного спрямування, ви будете мати високу заробітну плату, користуватися попитом на ринку праці, творчу працю.
ПРОДОВЖУЄМО НАВЧАТИСЯ...
Заняття проводив майстер виробничого навчання Микита Іванчиков
Заняття проводив майстер виробничого навчання Микита Іванчиков
Наш заклад освіти також прийняв участь у засіданні секції. Зокрема, Микита Іванчиков робив доповідь на тему: “Проведення виробничого навчання нові виклики та сучасні рішення (з досвіду роботи)".