Contacts

Адреса: вулиця Миколи Шепелєва, 3, Київ

Час роботи: з 8:30 до 17:00

Телефон: 095 327 7970, 067 180 3196 - приймальна комісія, 067 181 7652 - приймальня директора, 067 181 0104 - відділ кадрів

E-mail: kpksynergia@gmail.com

Позаурочна діяльність

Незламні....

Саме таким словом можна описати український народ, який століттями намагалися стерти з лиця землі. Нині Європа нарешті бачить, чому «Ukraine is not a part of Russia».

У нашій крові жага до свободи, у нашій крові прагнення відновити справедливість. І література це все пам’ятає.
#українська_код_нації,  #kdbhtt @kdbhtt

09.11.2022 наша держава відзначає День української писемності та мови. У бібліотеці Київського вищого професійного училища будівництва і дизайну за доброю традицією ми пишемо Всеукраїнський радіодиктант
національної єдності.

Мета радіодиктанту - об’єднати всіх українців у любові
та шані до мови та стати ще на крок ближчими до Перемоги.
Декілька років в умовах карантину педагогічні працівники та здобувачіосвіти були вимушені писати радіодиктант дистанційно.

А сьогодні, дякуючи
нашим захисникам, маємо змогу писати #радіодиктант2022 в стінах нашого закладу.

Віримо в перемогу Украіни, плекаємо наші традиції!

 

Перший урок нового навчального року

"Ми українці: честь і слава незламним!"

 

Сьогодні, 21 лютого- Міжнародний день рідної мови. В читальній залі бібліотеки професійного коледжу "Синергія" учні 24-ї групи ознайомилися з тематичною книжковою виставкою. Бібліотекар Саєнко Світлана Володимирівна провела бесіду зі здобувачами освіти про те, що необхідно поважати всі мови свііту, бути толерантними, але завжди пам'ятати, що найрідніша мова- наша, українська. Шануймо її і поважаймо, адже як сказав Іван Заєць, скільки української мовної території, стільки й української державності.

Книжкова виставка до Міжнародного дня пам'яті жертв Голокосту. Була проведена бесіда з 22 групою про Голокост, бібліотекар Саєнко С В. розповіла , кого називають Праведниками народів світу (це ті люди, які врятували житті євреїв). Близько 3 тисяч імен українців- Праведники, їхні імена викарбувані на Стіні Честі в Саду Праведників у Яд Вашемі в Єрусалимі. Учні уважно слухали інформацію, а також познайомилися з тематичною книжковою виставкою.

 

В читальній залі бібліотеки КВПУ будівництва і дизайну до Дня Андрія підготовлена тематична книжкова виставка. Першим, хто з нею ознайомився, Андрій Бойко. Зі святом, Андрію!

Учні 24 групи відвідали бібліотеку, переглянули відео про святкування на Андрія (Андріївські вечорниці). Бібліотекар Саєнко Світлана Володимирівна розповіла історичні відомості про Андрія Первозванного.

Одна із самих активних відвідувачів бібліотеки, Вероніка, із захопленням знайомиться з книжковою виставкою. Завжди хотілося знати історію народних свят...

6 грудня, хроніка дня. Виставка до Дня Збройних Сил України.

 

02.12.2021 на базі Київської міської організації Товариства сприяння обороні України відбулося нагородження дипломами та цінними подарунками переможців 1 етапу Спартакіади допризовної молоді, міського конкурсу рефератів "30 років на захисті України". Серед призерів - здобувачі освіти нашого закладу Вікторія Афанасьєва та Вікторія Коток (група 31)!

«Як тебе не любити, Києве мій!» – такі слова можна почути і від
киянина, і від туриста, і навіть від людини, яка бачила місто тільки по
телевізору. Проте той, хто побував тут одного разу, обов’язково захоче
повернутися знову. Славетна столиця, і її мешканці зробили величезний
внесок у всесвітню історію, науку, культуру і мистецтво.
Сьогодні Київ квітне й розвивається. Він поєднує в собі тисячолітню
історію й сучасність. Це серце нашої країни, її гордість і краса. Саме
тому видатні місця Києва приваблюють тисячі туристів щороку. Але, чи все
ми знаємо про наш Київ, чи всі його таємниці нам відомі? Ось, ми і взялися
нагадати вам, і розповісти про відомий і невідомий Київ.