Contacts

Адреса: вулиця Миколи Шепелєва, 3, Київ

Час роботи: з 8:30 до 17:00

Телефон: 095 327 7970, 067 180 3196 - приймальна комісія, 067 181 7652 - приймальня директора, 067 181 0104 - відділ кадрів

E-mail: kpksynergia@gmail.com

Наші працівники

Керівництво

Директор Київського професійного коледжу "СИНЕРГІЯ", кавалер ордена "За заслуги" ІІІ ступеня,  лауреат Премії Верховної Ради України, заслужений працівник освіти України

АЛЕКСЕНКО Георгій В'ячеславович

Заступник директора коледжу з навчальної роботи, спеціаліст вищої категорії

ТУМАНОВСЬКА Анна Миколаївна

Заступник директора коледжу з навчально-виробничої роботи, спеціаліст вищої категорії

НАЙВЕРТ Юлія Олександрівна

Заступник директора коледжу з навчально-виховної роботи,  спеціаліст вищої категорії

ЛЕСИК Анна Юріївна

Старший майстер

ГРИНЬ Тетяна Миколаївна

Методист, спеціаліст вищої категорії

САМОЙЛИК Ірина Миколаївна

Завідувач господарством

СКАЛИЦЬКА Людмила Миколаївна

Головний бухгалтер

ОЛІЙНИК Ольга Миколаївна

Інспектор відділу кадрів

СОКОЛОВСЬКА Тетяна Іванівна

Спеціалісти

Секретар керівника

РОЛЬКО Марина Валеріївна

Начальник штабу цивільного захисту

БУДНИЧЕНКО Юрій Сергійович

Фельдшер

СОКОЛОВА Ірина Іванівна

Завідувачка бібліотекою

КОЛЬЦОВА Олена Петрівна

Педагогічні працівники

Викладач предмета "Охорона праці", спеціаліст вищої категорії

ТОКАРЕНКО Ольга Олександрівна

куратор групи  32

"Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж, електромонтажник силових мереж та електроустаткування"

Викладач математики, спеціаліст першої категорії

ЧЕРВЯК Віта Сергіївна

куратор групи 12

"Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж, електромонтажник силових мереж та електроустаткування"

куратор групи Е-1

"Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка"

Викладач математики, фізики, спеціаліст

ТРАЧУК Анастасія Ігорівна

куратор групи 24

"Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення"

Викладач біології, спеціаліст вищої категорії

ШАДРІНА Наталія Віталіївна

куратор групи 31

"Маляр, реставратор декоративно-художніх фарбувань"

Викладач фізики і астрономії, спеціаліст вищої категорії

 ПАРТИЦЬКИЙ Дмитро Петрович

куратор групи 22

"Маляр, реставратор декоративно-художніх фарбувань"

Викладач зарубіжної літератури, спеціаліст першої категорії

ЛЕВЧУК Юлія Юріївна

куратор групи 42

"Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж, електромонтажник силових мереж та електроустаткування"

Викладач української мови і літератури, спеціаліст

ЯРОШ Тетяна Іванівна

куратор групи 34

''Адміністратор, агент з організації туризму''

Викладач української мови і літератури, спеціаліст першої категорії

КУБИШТА Марія Віталіївна

куратор групи 15

"Адміністратор, агент з постачання"

куратор групи 46

"Адміністратор, агент з постачання, діловод"

Викладач історії, спеціаліст першої категорії

МЕГЕЙ Анастасія Василівна

куратор групи 26

"Оформлювач вітрин, приміщень і будівель"

Викладач історії та громадянської освіти, спеціаліст першої категорії

МАТВЄЄВА Наталія Веніамінівна

куратор групи 11

"Маляр, реставратор декоративно-художніх фарбувань"

Викладач іноземної мови, спеціаліст вищої категорії

РОССОХА Наталія Миколаївна

куратор групи 45

"Адміністратор, агент з постачання"

Викладач іноземної мови, спеціаліст другої категорії

КАРНАХ Емілія Віталіївна

куратор групи 13

"Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення"

Викладач іноземної мови, спеціаліст першої категорії

ГРИЩЕНКО Євгенія Костянтинівна

куратор групи 23

"Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж, електромонтажник силових мереж та електроустаткування "

Викладач професійно-теоретичного циклу, спеціаліст вищої категорії, голова трудового колективу

СИДОРКО Оксана Миколаївна

куратор групи 33

"Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення"

Викладач професійно-теоретичного циклу, спеціаліст вищої категорії

КВАША Наталія Валеріївна

куратор групи 25

"Адміністратор, агент з постачання"

Викладач професійно-теоретичного циклу, спеціаліст вищої категорії

АШМАРІНА Галина Ревмирівна

куратор групи 2Б-1

"Будівництво та цивільна інженерія"

Викладач професійно-теоретичного циклу, кандидат економічних наук, доцент, спеціаліст вищої категорії

МАКСЮТЕНКО Ірина Євгеніївна

куратор групи 2М-1

"Підприємництво, торгівля та біржева діяльність"

Викладач професійно-теоретичного циклу, кандидат економічних наук,  спеціаліст вищої категорії

ЧЕРНЕЦЬКА Ольга Василівна

куратор групи М-1

"Підприємництво, торгівля та біржева діяльність"

Викладач професійно-теоретичного циклу, спеціаліст першої категорії

МАЛЕЦЬ Наталія Олексіївна

куратор групи Б-1

"Будівництво та цивільна інженерія"

Викладач професійно-теоретичного циклу, спеціаліст вищої категорії

ЛУКЯНЕНКО  Світлана Іванівна

куратор групи 41

"Маляр, реставратор декоративно-художніх фарбувань"

Викладач професійно-теоретичного циклу, спеціаліст другої категорії

БІЯКОВСЬКА Тетяна Леонідівна

куратор групи 36

"Оформлювач вітрин, приміщень і будівель"

Викладач фізичного виховання, спеціаліст другої категорії

СВИРИДЕНКО Олена Вікторівна

куратор групи 35

"Адміністратор, агент з постачання"

Викладач фізичного виховання, спеціаліст вищої категорії

КРИЖАНІВСЬКА Марія Володимирівна

куратор групи 21

"Маляр, реставратор декоративно-художніх фарбувань"

Майстер виробничого навчання 13 розряду

ГУРИН Марія Миколаївна

майстер виробничого навчання групи 46

майстер виробничого навчання групи 15

"Адміністратор, агент з постачання"

Майстер виробничого навчання 14 розряду

ПОП'ЮК Михайло Іванович

майстер виробничого навчання групи 21

"Маляр, реставратор декоративно-художніх фарбувань"

Майстер виробничого навчання 14 розряду

ШИМКО Тетяна Миколаївна

майстер виробничого навчання групи 22

"Маляр, реставратор декоративно-художніх фарбувань"

Майстер виробничого навчання 13 розряду

ХАЛИМОНЕНКО Людмила Володимирівна

майстер виробничого навчання групи 24

"Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення"

Майстер виробничого навчання 14 розряду

КАРПЕНКО Галина Петрівна

майстер виробничого навчання групи 44

"Адміністратор, агент з організації туризму"

майстер виробничого навчання групи 14

"Адміністратор, агент з постачання"

Майстер виробничого навчання 13 розряду

ШВАБИК Ірина Богданівна

майстер виробничого навчання групи 11

"Маляр, реставратор декоративно-художніх фарбувань"

Майстер виробничого навчання 14 розряду

МАКАРУК Іван Петрович

майстер виробничого навчання групи 12

"Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж, електромонтажник силових мереж та електроустаткування"

Майстер виробничого навчання 13 розряду

ПОМОГАЄВА Галина Миколаївна

майстер виробничого навчання групи 34

"Адміністратор, агент з організації туризму"

Майстер виробничого навчання 11 розряду

ДЯЧЕНКО Артем Олександрович

майстер виробничого навчання групи 13

"Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення"

Майстер виробничого навчання 11 розряду

АНДРУСЬ Дмитро Олександрович

майстер виробничого навчання групи 41

"Маляр, реставратор декоративно-художніх фарбувань"

майстер виробничого навчання групи 16

"Оформлювач вітрин, приміщень і будівель"

Майстер виробничого навчання 11 розряду

РОДИНА Ольга Олександрівна

майстер виробничого навчання групи 45

"Адміністратор, агент з постачання"

Майстер виробничого навчання 11 розряду

ГЛАДИШЕВА Вікторія Олександрівна

майстер виробничого навчання групи 25

"Адміністратор, агент з постачання"

майстер виробничого навчання 11 розряду

ЛУКАВЕЦЬКА Ірина Владиславівна

майстер виробничого навчання групи 31

"Маляр, реставратор декоративно-художніх фарбувань"

майстер виробничого навчання 14 розряду

СОВЕНКО Світлана Михайлівна

майстер виробничого навчання групи 33

"Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення"

майстер виробничого начання 11 розряду

НОВОГОРОДСЬКИЙ Олексій Анатолійович

майстер виробничого навчання групи 36

"Оформлювач вітрин, приміщень і будівель"

майстер виробничого навчання 11 розряду

КУШНЕРЬОВ Сергій Олександрович

майстер виробничого навчання групи 12

"Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж, електромонтажник силових мереж та електроустаткування"

майстер виробничого навчання 11 розряду

КОСТЯН Андрій Андрійович

майстер виробничого навчання групи 23

"Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж, електромонтажник силових мереж та електроустаткування"

майстер виробничого навчання 11 розряду

МЕНЬШОВА Яна Вікторівна

майстер виробничого навчання групи 25

"Адміністратор, агент з постачання"

майстер виробничого навчання 13 розряду

ГУБЕНКО Світлана Володимирівна

майстер виробничого навчання групи 31

"Маляр, реставратор декоративно-художніх фарбувань"

майстер виробничого начання 11 розряду

КОВАЧ Ганна Юріївна

майстер виробничого навчання групи 16

"Оформлювач вітрин, приміщень і будівель"

майстер виробничого навчання 11 розряду

КУЯН Дар'я Олегівна

майстер виробничого навчання групи 25

"Адміністратор, агент з постачання"