Contacts

Адреса: вулиця Миколи Шепелєва, 3, Київ

Час роботи: з 8:30 до 17:00

Телефон: 095 327 7970, 067 180 3196 - приймальна комісія, 067 181 7652 - приймальня директора, 067 181 0104 - відділ кадрів

E-mail: buro@kvpubd.kiev.ua

Виховна робота

Заходи у рамках Тижня громадянського суспільства (11-17 вересня 2023 рік)

12.09.2023 викладачем історії та громадянської освіти Н. В. Матвєєвою була проведена інформаційна хвилина із групами 36 та 14 на тему: «Вчинки відповідальних громадян в умовах війни».

12.09.2023 викладач історії та громадянської освіти Н. В. Матвєєва та учні 15  та 16 групи переглянули відеоролики «Сила волонтерства: Як громадські організації для дітей та молоді змінюють країну на краще» та «Онлайн-волонтерство. Історії волонтерів», а також обговорили можливості й шляхи участь молоді у волонтерському русі під час війни.

13.09.2023 викладач історії та громадянської освіти Н. В. Матвєєва та учні 26 групи у форматі круглого столу на тему: «Мас-медіа і війна» обговорювали проблему поширення інформації та фото під час воєнного стану.

15.09.2023 викладач історії та громадянської освіти Н. В. Матвєєва для учнів 11 і 13 групи провела практичне заняття на тему: «Лови фейк». Під час заняття учні ознайомилися із алгоритмом аналізу медіатекстів та працювали над формуванням медіакомпетентності громадянина

Чисте довкілля, охайна країна починається з кожного з нас. В закладі освіти ми проводимо чималу частину свого часу і один з найпрекрасніших періодів свого життя - впевнені учасники освітнього процесу комунального закладу професійної (професійно-технічної) освіти "Київський професійний коледж "СИНЕРГІЯ". І саме тому ми завзято долучилися до ініціативи Всесвітнього дня прибирання, організованого Всеукраїнським молодіжним рухом «Let’s do it Ukraine» спільно з міжнародним рухом «Let’s Do It World», Міжнародним молодіжним рухом «School Recycling World»

Цього року Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day» пройшов під гаслом «Хай небо буде мирним, а Україна чистою!». Такий захід заплановано у 24 регіонах : Україна традиційно приєднається до прибирання разом з мільйонами учасників у 191 країні Світу. Основна мета - формування культури чистоти, правильного поводження з відходами та відповідального споживання серед громадян, об’єднання зусиль заради екологічного майбутнього.

 

Тематичні матеріали до Дня Державності

Презентація "Тисячолітній спадок українськоі державності"

 

В Київському професійному коледжі «СИНЕРГІЯ» до Дня Вишинки провели Флешмоб «Вишиванку одягаю – Перемогу наближаю!» (Юлія ЛЕВЧУК), разом зі здобувачами освіти створили відеопрезентацію до Всесвітнього дня вишиванки: «Значення вишитої сорочки, історія появи свята та традиції» (Марина ПОПАЗОВА), позаурочний захід: «День вишиванки єднає українців» (Тетяна ЯРОШ)

Увесь колектив долучається та вітає всіх причетних, адже ми впевнені, що

Вишиванка – генетичний код нації і наша зброя, вишиванка наш оберіг!

У День Єднання кожному працівникові та здобувачу освіти  хотілося від щирого серця поділитися словами доброти та любові до України. Так, вже традиційного для нашого закладу біля входу майорить прапор, в холі училища погляд одразу приваблює державна символіка.

Відповідно до  указу Президента України 16.02.2022 виконано о 10:00 Державний Гімн України та проведено іміджеві заходи, спрямовані на єднання та підтримку України.

Щосереди керівники групи проводять інформаційні години зі здобувачами освіти, тож в цей день говорили про Україну, про її здобутки, про мрії та плани.

У бібліотеці закладу всі бажаючі прослухали Гімн, разом переглянули відеофільм «За що я люблю Україну», що зворушив та розчулив кожного присутнього.

У цей день відбувалися захисти дипломних робіт одразу в двох групах за професіями «Адміністратор, агент з постачання» та «Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж. Електромонтажник з силових мереж та електроустаткування, електрозварник ручного зварювання», які призупинили проведення державної кваліфікаційної атестації і разом з усією країною заспівали Гімн, всі причетні також не залишилися осторонь.

А в холі училища вкотре переконалися, що в єдності наша сила, бо ми разом.

Символічно, чуттєво та зворушливо провели цей день #UAразом, а також долучилися до Всеукраїнського уроку медіаграмотності

 

 

17.02.2022 учні нашого закладу долучилися до Всеукраїнської акції «Ангели пам’яті» із вшанування Героїв Небесної Сотні».

День Соборності України – національне свято і важлива пам’ятна дата.

В приміщенні бібліотеки Київського професійного коледжу
«СИНЕРГІЯ» ми відзначаємо річницю втілення прагнень про єдність
України, торжества оптимізму і віри.
І дійсно, як наголосив Президент: «Здійснились віковічні мрії, якими
жили і за які умирали кращі сини України. Однині є єдина незалежна
Українська Народна Республіка» – ці рядки з Універсалу вкарбувалися
в нашу генетичну пам’ять на віки.
Зав.бібліотеки Саєнко Світлана, викладач Кваша Наталія зі
здобувачами освіти переглядаючи хроніки тих днів та перечитуючи
спогади людей, які творили історію і які на площі вітали це доленосне
рішення, передали відчуття духу часу, перейнялися особливим
настроєм і з групами здобувачів освіти першого курсу.
Ця дата знаменна, оскільки єдність Українського народу - це підґрунтя
наших успіхів, запорука сильної незалежної держави і відновлення її
територіальної цілісності. Це принципова цінність для нас.
Ми – це Україна. Україна – це ми.
З Днем Соборності усіх!