Contacts

Адреса: вулиця Миколи Шепелєва, 3, Київ

Час роботи: з 8:30 до 17:00

Телефон: 095 327 7970, 067 180 3196 - приймальна комісія, 067 181 7652 - приймальня директора, 067 181 0104 - відділ кадрів

E-mail: buro@kvpubd.kiev.ua

Спортивна робота

Спортивні досягнення - це привід для того, щоб пишатись собою. Силу тіла і духу не просто вітають у коледжі, а ще й плекають, адже кожен спортсмен стає гордістю для усіх нас. Ми, як і щороку, провели змагання серед здобувачів освіти та відзначили День фізичної культури і спорту України бадьоро, весело, без задишки і з доброю посмішкою на обличчі. Віримо, що скоро так само будемо бігти назустріч Перемозі, щастю і своїм мріям!

16.03.2023 команда нашого закладу освіти здобула І-і місця в командному та особистому заліках на змаганнях з настільного тенісу, що відбулися у Київському ВПУ залізничного транспорту ім. В.С. Кудряшова.

 

01.02.2023 відбулися змагання "Влучний стрільць" в пам'ять Героїв Крут, які проводилися на базі КВЛ імені Івана Богуна. Результативним виявився день у Дениса Заремби з 42 групи (в центрі). На його рахунку дві десятки, дев'ятка та вісімка.

Ура, канікули!
Ось і пролунав останній дзвоник І семестру, попереду новорічні свята, Різдво…і знов навчання!
Перший семестр закінчився не лише святковим концертом, новорічною казкою «За двома зайцями», а й привітанням та нагородженням кращих учнів коледжу!
Перший семестр був дуже насичений різноманітними спортивними заходами, змаганнями, олімпіадами. Тож наші здобувачі освіти мали змогу проявити свої спортивні досягнення. Так, наприклад в турнірі з настільного тенісу було чимало бажаючих змагатися за першість закладу освіти.
Привітали та нагородили кращих з кращих директор коледжу Георгій Алексенко та Головний тренер жіночої збірної з хокею з шайбою Аліпов Євген, вони побажали якомога більше спорту в закладі освіти, спортивного духу, завзяття, нових перемог Новому році.
Переможці закладу освіти отримали грамоти та цінні подарунки від Національного олімпійського комітету України, а саме книгами, спортивну форму, м’ячі.

 

 

З 30 листопада по 07 грудня 2021 р. у Київському вищому професійному училищі будівництва і дизайну тривав щорічний чемпіонат із волейболу.
У змаганнях взяли участь збірні 1-5 курсів усіх професій. Загалом 16 груп змагалися за першість закладу освіти.
Проведені змагання вирізнялися високим позитивним змістом, цікавою та захопливою грою, повною самовіддачею в боротьбі за результат. Гравці та вболівальники отримали заряд бадьорості, безліч позитивних емоцій, а також зміцнили командний дух у своїх групах.
Підсумки змагань
33 група - І місце
23 – ІІ місце
15 – ІІІ місце
Нагородження переможців відбулося 07.12.2021 р. у спортивній залі.
Переможці були нагороджені цінними подарунками від Національного олімпійського комітету України.
Грамоти та подяки вручали особисто директор училища Георгій Алексенко та заслужений майстер спорту України Світлана Мазій.
Світлана Іванівна Мазій — українська академічна веслувальниця, призер Олімпійських ігор в Сеулі та Олімпійських ігор в Атланті, учасниця Олімпійських ігор в Сіднеї та Афінах, призер чемпіонатів світу, привітала учасників училищного чемпіонату з волейболу та побажала нових перемог.

 

Відкритий чемпіонат Київського вищого професійного училища будівництва і дизайну з настільного тенісу, який відбувся 26.02.2021 р.

Мета: 1) Подальший розвиток та популяризація настільного тенісу. 2) Пропаганда здорового способу життя. 3) Відбір та залучення до збірної команди з настільного тенісу КВПУ будівництва і дизайну.

23 грудня 2020 року у нашому закладі освіти відбувся чемпіонат 3-го курсу в волейболу. Перемогла у цікавій та динамічній грі команда групи 32. Дякуємо усім учасникам за видовищне спортивне свято!

17 -18 грудня 2020 року в училищі проводилися змагання з волейболу серед команд з усіх груп 1-го курсу.

За підсумками захоплюючих спортивних баталій переможцем виявилася команда від групи 16! Друге та третє місце посіли команди відповідно груп 12 та 13!

Привітємо переможців!

 

Команда нашого училища у складі Захара Костенка, Єгора Житовоза, Владислава Сальника (гр. 33), Владислава Соколенка (гр. 31) 10.12.2020 виборола почесну бронзу за підсумками районного змагання з кульової стрільби, яке проводилося на базі Центру службово-прикладних видів спорту «Динамо».

Другий рік поспіль найбільш влучним стрільцем змагань стає учень нашого училища Захар Костенко – 77 очок зі 100 можливих.

 

Напередодні 14 жовтня - Дня  захисника України команда "Алькор" КВПУ будівництва і дизайну у складі учнів: Захара Костенка, Єгора Житовоза, Владислава Сальника (гр. 33), Владислава Соколенка та Данила Рясного (гр. 31), а також координатора - викладача предмета "Захист України" Юрія Будниченка, прийняла участь в онлайн-квесті "Захисники України" серед здобувачів освіти закладів професійної (професійно-технічної) освіти міста Києва.

За активну участь в квесті 21.10.2020 р. команда "Алькор" отримала подяку від управління закладів вищої освіти, професійної освіти та прогнозування цільових програм Департаменту освіти і науки Виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та Київського державного будинку художньої та технічної творчості.

 

ЗІ СВЯТОМ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ!

Традиційно у другу суботу вересня відзначається свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту - День фізичної культури і спорту.

За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров'я, він загартовує характер і волю.

Київське вище професійне училище будівництва і дизайну багате спортивними талантами. Наші спортсмени зберігають і примножують славні традиції спорту, зміцнюють авторитет закладу освіти. Приємно, що ряди прихильників здорового способу життя постійно зростають і стають запорукою гармонійного розвитку особистості.

Шановні спортсмени, тренери і просто шанувальники спорту Київського вищого професійного училища будівництва і дизайну! Від щирого серця вітаю вас із Днем фізичної культури і спорту, святом здорових, цілеспрямованих людей!

Ваші успіхи – результат таланту і наполегливої праці спортсменів, великого внеску спортивної громадськості, тренерів, активістів спорту. Бажаємо всім спортсменам міцного здоров’я, великої удачі, наснаги та перемог! Нехай щастить усім, хто присвятив своє життя великій справі, яка символізує силу, велич духу і мужності, сприяє популяризації та розвитку сфери фізичної культури і спорту, і нехай ваш приклад буде поштовхом для поширення здорового способу життя!

Вперед до перемог!!!

 

Готуємося до нових спортивних досягнень!

У Київському вищому професійному училищі будівництва і дизайну тендерні процедури проводяться за узгодженими термінами, триває підготовка документації для проведення договорів закупівлі. Так, у березні придбано спортивні товари та інвентар для забезпечення освітнього процесу, незважаючи на його тимчасове призупинення.

Оновлення матеріально-технічної бази та створення умов для здобувачів освіти – пріоритетний напрямок діяльності нашого закладу освіти.

 

Вітаємо переможців першості закладів професійної (професійно-технічної) освіти міста Києва з футболу - команду Київського вищого професійного училища будівництва і дизайну! Зональні змагання відбувалися з 10 по 14 лютого ц.р.

"Талановиті люди - талановиті у всьому"

Для учнів училища, які наполегливо вдосконалюють свою професійну майстерність та оволодівають новітніми знаннями, ці слова - не пустий звук. Так, команда КВПУ будівництва і дизайну у складі Захара Костенка (23 гр.), Владислава Соколенка (21 гр.), Єгора Житовоза (23 гр.) та Владислава Сальника (23 гр.) у запеклій боротьбі виборола почесне ІІ місце у змаганнях з кульової стрільби серед здобувачів освіти закладів професійної (професійно-технічної) освіти Солом'янського району, які відбулися 07.11.2019 у Центрі службово-прикладних видів спорту "Динамо". Особливо необхідно відмітити Захара Костенка (на фото крайній зліва), який найкращий не тільки за обраною професією, а й в особистому заліку у стрільбі. Він показав неперевершений результат та по праву визнаний самим влучним серед учасників змагань.