Contacts

Адреса: вулиця Миколи Шепелєва, 3, Київ

Час роботи: з 8:30 до 17:00

Телефон: 095 327 7970, 067 180 3196 - приймальна комісія, 067 181 7652 - приймальня директора, 067 181 0104 - відділ кадрів

E-mail: buro@kvpubd.kiev.ua

Наші гості

У Київському вищому професійному училищі будівництва і дизайну відбувся урочистий захід з нагоди Дня знань. Захід відвідали Прем’єр-міністр України Денис Анатолійович Шмигаль, Міністр освіти і науки України Сергій Миколайович Шкарлет, генеральний директор директорату професійної освіти Ірина Володимирівна Шумік, начальник управління закладів вищої освіти, професійної освіти, прогнозування цільових програм Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Олег Миколайович Бондаренко.

У вітальному слові Прем’єр-міністр України Денис Анатолійович Шмигаль привітав здобувачів освіти з Днем знань та наголосив на тому, що в Україні зараз є запит на робітничі професії, тому уряд робить наголос на дуальній освіті. За його словами, переваги дуальної освіти є і для бізнесу, і для закладів освіти, і для самого учня, оскільки останній вже знає, де буде працювати, “отримує більшу стипендію і, відповідно, буде отримувати більшу заробітну плату з першого дня своєї роботи».
Міністр освіти і науки України Сергій Миколайович Шкарлет приєднався до вітання учнів. Він привітав учнів із 1 вересня та анонсував покращення підтримки майстрів і студентського руху в професійно-технічних училищах України. Сергій Миколайович додав, що професія будівельника є яскравим драйвером економіки і пріоритетом для створення робочих місць.
Після урочистої частини, почесні гості поспілкувалися з учнями під час ознайомлення з навчально-матеріальною базою училища. У свою чергу - здобувачі освіти з професій: «Маляр, реставратор декоративно-художніх фарбувань», «Електромонтажник з освітлення та освітлюваних мереж», «Оформлювач вітрин, приміщень та будівель» продемонстрували майстер-класи з професій, а викладачі та майстри виробничого навчання презентували матеріальну базу навальних кабінетів та майстерень.
Дякуємо за теплі слова привітання вельмишановним гостям!
Вітаємо всіх учасників освітнього процесу з початком нового навчального року! Щиро зичмо учням, батькам та всім колегам міцного здоров’я, сили духу, добробуту, злагоди та творчого натхнення!