Не зупиняємося і продовжуємо навчання. ЛІГА МАЙСТРІВ та компанії Mira, HL
21 березня провели семінар на такі теми: Заповнювачі швів від Mira: цементні, епоксидні та герметик та Системи водовідведення в душових кімнатах. Сифони, трапи та душові лотки.
Також надали можливість попрацювати з затирками та замиванням затирок і нанесення засобів для догляду
До Дня рідної мови
Ми українці. Живемо у вільній державі, розмовляємо рідною мовою. А мова в нас прекрасна і багата, мелодійна і щира, як і душа нашого народу. 21 лютого відзначається Міжнародний день рідної мови. Мова є душею нації, її генетичним кодом. Для нас рідна мова - не тільки дорога спадщина, яка об'єднує в собі народну мудрість, плекану десятками й сотнями поколінь. Це наша гордість, бо все, що створено нею, ввійшло в скарбницю загальнолюдської культури. Останні події в нашій країні довели те, що саме завдяки нашій мові ми стали згуртованими і ворог нас не подолає, не знищить нас як націю, бо ми сильні.
Група 34 підготувала привітання - фотоквест. ВІТАЄМО ВАС ІЗ ЦИМ ЧУДОВИМ СВЯТОМ!!
21 вересня 2021 року на базі Навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти у м. Києві в режимі онлайн відбулося засідання міської методичної секції викладачів предмету "Захист України" закладів професійної (професійно-технічної) освіти м. Києва, в якій взяв участь викладач нашого училища Юрій БУДНИЧЕНКО.
Метою засідання було вивчення досвіду роботи щодо використання інтерактивних методик навчання на уроках предмету «Захист України» у закладах освіти та їх результативність.
Поки учні відпочивають – викладачі продовжують збагачувати досвід…
12 липня викладачі Н.В. Кваша, К. І. Бондарькова, А. В. Мегей взяли участь в у міжнародному он-лайн семінарі для освітян «АУШВІЦ – ІСТОРІЯ І СИМВОЛІКА», за сприяння Українського інституту вивчення Голокосту «Ткума» та Міжнародний центр освіти про Аушвіц та Голокост Державного музею Аушвіц-Біркенау (Польща). Викладачі мали чудову нагоду:
прослухати лекції провідних науковців та освітян Музею – одного з провідних центрів вивчення та збереження пам’яті про Голокост і злочини нацистського режиму;
взяти участь у майстер-класах, дискусіях, ознайомитись із сучасними методиками викладання історії Другої світової війни, нацистської окупації та Голокосту;
стати частиною спільноти активних, небайдужих та творчих педагогів з усієї України.
28.05.2021 року викладачем предмету "Захист України" Юрієм Будниченком було взято участь у засіданні міської методичної секції викладачів предмета "Захист України" закладів професійної (професійно-технічної) освіти м. Києва на тему: "Виховання в молоді емоційно-вольової та ціннісно-мотиваційної готовності до захисту України".
Під час засідання Юрієм Будниченком було зроблено доповідь на тему "Шляхи формування ціннісно-мотиваційної готовності до захисту Вітчизни в сучасних умовах реформування Збройних Сил України" на прикладі КВПУ будівництва і дизайну.
21.05.2021 керівником фізичного виховання КВПУ будівництва і дизайну Валерієм Гаврилюком взято участь у засіданні міської методичної секції керівників фізичного виховання закладів професійної (професійно-технічної освіти) м. Києва на тему: "Роль та значення фізичного виховання здобувачів освіти у формуванні духовності та національного патріотизму".
Під час засідання головна увага була приділена питанням вивчення історичного досвіду впливу фізичного виховання на зміцнення фізичного, духовного та патріотичного виховання здобувачів освіти у сучасних умовах. Також було презентовано спортивно-масову та фізкультурно-оздоровчу роботу у Київському професійному будівельному ліцеї.
24.03.2021 викладачем предмета "Захист України" Будниченком Ю.С. взято участь в засіданні профільної міської методичної секції на тему: "«Шляхи реалізації принципів національно-патріотичного виховання учнів на уроках предмету «Захист України».
Під час засідання обговорювалися питання щодо причин та факторів, які активно впливають на національно-патріотичне виховання здобувачів освіти у сучасних умовах, а також сучасні форми, методи та засоби у зазначеній сфері освітньої діяльності.
Відбувся обмін досвідом з питань основних джерел (внутрішніх\зовнішніх) та
чинників воєнної небезпеки для України за сучасних умов і в
перспективі.
02 березня 2021 року було продовжено підготовку викладачів теоретичної підготовки та майстрів виробничого навчання до професії "Оформлювач вітрин, приміщень і будівель"
Сила нації - в її єдності! Традицією українського народу до дня соборності України стало створення «живих ланцюгів». Не залишилися осторонь та долучилися до цієї традиції учні та педагоги 16 групи
ДЕРЖАВНА КВАЛІФІКАЦІЙНА АТЕСТАЦІЯ
У КИЇВСЬКОМУ ВИЩОМУ ПРОФЕСІЙНОМУ УЧИЛИЩІ БУДІВНИЦТВА І ДИЗАЙНУ
24.12.2020 у Київському вищому професійному училищі будівництва і дизайну відбулася державна кваліфікаційна атестація за професіями «Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж, електромонтажник з силових мереж та електроустаткування, електрозварник ручного зварювання» та «Адміністратор, агент з постачання, діловод».
Державна кваліфікаційна атестація - є вихідним контролем на завершальному етапі навчання й дає висококваліфікованим членам комісії встановити готовність здобувачів освіти до самостійного виконання комплексу робіт чи певну роботу з обраних професій. Важливою складовою освітнього процесу є професійно-практична підготовка. Здобувачі освіти проходили виробниче навчання у майстернях училища, а виробничу практику на підприємствах міста Києва, де працювали на сучасному обладнанні у реальному виробничому середовищі. Тож, і головою державної кваліфікаційної комісії відповідно були представники саме цих підприємств, на яких працювали учні. Здобувачі освіти з професії «Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж, електромонтажник з силових мереж та електроустаткування, електрозварник ручного зварювання» виробничу практику проходили в ПАТ «Трест Київелектромонтаж» СМУ № 34, головою комісії був начальник ПАТ «Трест Київелектромонтаж» СМУ № 34 Юрій Володимирович Кучеренко.Учня, які опанували професію «Адміністратор, агент з постачання, діловод» виробничу практику проходили в Акціонерному товаристві «Укрпошта», головою комісії була провідний інженер відділу навчання та розвитку персоналу Київської міської дирекції Акціонерного товариства «Укрпошта» Ольга Миколаївна Пилипчук.
Під час проведення державної кваліфікаційної атестації здобувачі освіти проказали уміння самостійно виконувати всі роботи, передбачені кваліфікаційними характеристиками, технологічними умовами і нормами, встановленими у відповідних галузях. Учні продемонстрували практичні уміння та навички.
Вітаємо учнів з успішною здачею державної кваліфікаційної атестації. Набуті знання та практичні навички стануть у пригоді їм в подальшій професійній діяльності!
"Нас багато, ми різні, та всіх об`єднує любов до української мови! "
Традиційно в День писемності та мови педагогічний колектив та учні КВПУ будівництва і дизайну пишуть Всеукраїнський радіодиктант національної єдності в бібліотеці рідного училища! Але 2020 рік вніс свої корективи і , на жаль, ми пишемо 20-тий ювілейний радіодиктант ВДОМА.
Та чи може карантин зупинити знавців української мови? Звичайно, що ні! Ми з нагоди свята, як і тисячі прихильників української мови беремо участь у флешмобі й долучаємося до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.
Цього року текст для ювілейного радіодиктанту написав відомий письменник і видавець Іван Малкович. Науковим консультантом стала доктор філологічних наук, професор Лариса Масенко. Читала диктант відома акторка Римма Зюбіна.
Долучитися до Всеукраїнського радіодиктанту має змогу кожен. Це свято спрямоване на підтримку рідної мови, її популяризації. Воно гуртує усіх нас на шляху відродження духовності, зміцнення державності. Адже кожен народ відбувся лише тоді, коли усвідомив себе у рідному слові.
Освітній процес останній часом зазнав багато трансформацій. Ось і засідання методичної комісії «Менеджменту та маркетингу» провели онлайн на платформі Zoom.
Обговорили питання навчання та адаптації учасників освітнього процесу. Одним із ключових питань засідання - підготовка до предметного тижня, адже в такому форматі доведеться проводити тиждень вперше. До питання активно долучилися усі члени методичної комісії:
Анна Лесик
Галина Помагаєва
Олена Косарцова
Ірина Максютенко
Марія Гурин
Світлана Змієвська
Юлія Нечипоренко
Анжеліка Неразік
Альбіна Шарандак
27.10.2020 викладач предмета "Захист України" Юрій Будниченко прийняв участь у Всеукраїнському вебінарі на тему: "Національне та військово-патріотичне виховання здобувачів освіти - складова виховання майбутніх захісників Вітчизни", який був організований Навчально-методичним кабінетом професійно-технічної освіти у м. Києві.
У заході були задіяні представники майже усіх закладів професійної (професійно-технічної) освіти України. Своєю думкою щодо концепції національного та військово-патріотичного виховання учнів з освітянами ділилися також представники Генерального штабу Збройних Сил України та Товариства сприяння обороні України.
Викладачі іноземної мови КВПУ будівництва і дизайну Грищенко Є.К., Карнах Е.В., Россоха Н.М. 8 жовтня 2020 року взяли участь у засіданні міської методичної секціїї закладів професійно-технічної освіти м.Києва. Засідання відбулося на платформі «Zoom».
На конференції викладачі оглянули головні засади інноваційних аспектів щодо використання дистанційного навчання та обговорили пошук нових можливостей підвищення ефективності та якості освітнього процесу шляхом комплексного впровадження та використання сучасних дистанційних технологій.
20 жовтня 2020 року учні групи №21 з викладачем іноземної мови Карнах Е.В. очно провели консультацію на тему „Past Simple”, тепер здобувачі освіти знають всі правила і впевнено можуть використовувати цей час в будь-якій ситуації.
ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ МИТТЯ РУК
Зазвичай виховні години ми проводимо по понеділках, на початку нового тижня. Але сьогодні, 15 жовтня, група Б1 не могла не долучитися до відзначення «Всесвітнього дня миття рук».
Саме зараз, під час пандемїї COVID-19? ця процедура виходить на перший план
Як відзначають експерти ООН та ВООЗ, миття рук рятує тисячі дитячих життів щодня. Брудні руки є однією з головних причин високої дитячої смертності в Азії та Африці. Через немиті руки в організм людини потрапляють збудники холери, вірусної пневмонії, гепатиту, грипу та гострих респіраторних захворювань. Саме тому ООН і ЮНІСЕФ закликали виділити один день на рік, щоб звернути увагу на необхідність привчити дітей мити руки.
Не можна не помітити, що така проста гігієнічна процедура, як миття рук, здатна попередити не тільки зараження організму шкідливими вірусами та інфекціями, але і зробити життя людини більш комфортним, приємним і безпечним.
Питання гігієни не може бути проблемою однієї людини. Крім її бажання вона може стати розповсюджувачем важких захворювань. Кишкові інфекції здатні вразити одразу все сімейство, а не одну людину. Питання гігієни рук стоїть особливо гостро в навчальних закладах
Ось чому розповсюдження цієї інформації серед оточуючих є таким важливим особливо в наш час.
Мікроби гинуть протягом 10 хвилин, якщо їх помістити на чисту шкіру рук. А тепер увага тим, хто не любить мити руки! Мікроби на шкірі брудних рук зберігаються і продовжують жити в 95% з усіх випадків.
Виховна година із здобувачами освіти групи № 21 на тему "Всесвітній урок доброти". Даруйте тепло свого серця, разом ми робимо цей світ кращим!
..Любіть травинку, і тваринку,
і сонце завтрашнього дня,
вечірню в попелі жаринку,
шляхетну інохідь коня.
Згадайте в поспіху вагона,
в невідворотності зникань,
як рафаелівська Мадонна
у вічі дивиться вікам!
В епоху спорту і синтетики
людей велика ряснота.
Нехай тендітні пальці етики
торкнуть вам серце і вуста.
# ЛінаКостенко
Щороку 4 жовтня відзначають Всесвітній день тварин. Учні 31 групи
також приєдналися до відзначення цього свята для того, щоб привернути
нашу увагу до прав тварин та їх добробуту.
05.10.2020 у Zoom була проведена виховна година на тему «День
доброти». Де учні групи розповідали про своїх домашніх улюбленців та
показали фото з ними. Учні наголосили, що їхні домашні улюбленці є
повноправними членами сім’ї.
30 вересня 2020 року Навчально-методичним кабінетом професійно-технічної освіти у м. Києві було проведено в онлайн-режимі міську методичну секцію для викладачів предмета «Захист України» закладів професійної (професійно-технічної) освіти м. Києва на тему: «Формування основ професійної компетентності засобами інформаційно-комунікативних технологій на уроках предмета «Захист України».
Під час секції було заслухано доповіді-презентації, у тому числі викладача КВПУ будівництва і дизайна Юрія Будниченка на тему "Використання сучасних інтернет-технологій на уроках предмета «Захист України» та їх результативність".
Навчаємо здобувачів освіти новому...
Здобувачі освіти Київського вищого професійного училища будівництва і дизайну проходять виробничу практику на підприємствах міста Києва: ТОВ «Фактура-груп», УКРПОШТА
Останній день тижня з професії "Адміністратор. Агент з організації туризму"...
День другий. Продовжуємо пізнавати особоливості професії "Агент з оргаізації туризму"
Виховуємо патріотичні почуття та повагу до символіки України!
ВІТАЄМО ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ У КИЇВСЬКОМУ ВИЩОМУ ПРОФЕСІЙНОМУ УЧИЛИЩІ БУДІВНИЦТВА І ДИЗАЙНУ!
В УЧИЛИЩІ МАЙБУТНЬОГО!!!
Київське вище професійне училище завершило підготовку до нового навчального року. У закладі освіти були виконані ремонтні роботи з використанням новітніх технологій та матеріалів.
Придбано обладнання, інвентар та робочий одяг для здобувачів освіти, які опановуватимуть практичні навички під час проходження виробничого навчання в навчальних майстернях та лабораторіях.
Заклад освіти створює комфортні умови для опанування професій, повністю забезпечує учнів необхідними інструментами, інвентарем та формою.
Інформація щодо використання інформаційно-комунікаційних технологій дистанційного навчання
Де читати про дистанційну освіту?
За пошуковими словами «карантин» і «дистанційна освіта» знайдете чимало цікавого!
Де готуватися до ЗНО?
Гейміфікована платформа з безкоштовними курсами з української мови та літератури, біології, математики, історії України, англійської мови, щотижневі вебінари
Ресурси для створення ментальних мап
Ресурси зі створення презентацій
Ресурси зі створення текстів, завдань, інформаційні ресурси
https://learningapps.org (платформа готових завдань з різних предметів)
Математика
https://www.matific.com/ua/uk/home/
Можливість накладати на відео тести або інші завдання
https://edpuzzle.com/?fbclid=IwAR3hsOxzcQ4vAU5vQV18N1Qj_FCLruB0Zagt7NB7o4qZZmho_5j0taw1EXM
Платформи для онлайн-конференцій
https://products.office.com/uk-ua/microsoft-teams/group-chat-software
Інструменти взаємодії з учнями
https://www.classdojo.com (особливо рекомендовано для початкової школи)
https://www.google.com/intl/ru_uA/docs/about/
Відкриті ресурси з електронними підручниками, розробками уроків
Код для безкоштовної реєстрації
MOZ-PX-PBWX-TIDD-VIMY-TVRI-UFWG-UAEDPMOZA
Вебінари з особливостей дистанційного навчання
- Оксана Пасічник «Технічні особливості організації дистанційної освіти»
- Інна Большакова «Вебінар здорового глузду: медіаграмотність і критичне мислення»
- Юрій Гайдученко «Креативний контент дистанційного навчання»
- Ольга Питюр «Ефективний зворотний зв’язок онлайн: правила та інструменти»
Інтерактивні подорожі і виставки
https://ukrainewow.com (Ukraine Wow)
https://museums.authenticukraine.com.ua/ua/ (подорож українськими музеями просто неба)
https://khanenkomuseum.kiev.ua/uk/pro-musey/virtualnyi-tur (прогулянка музеєм Ханенків)
https://britishmuseum.withgoogle.com (екскурсія Британським музеєм)
https://www.louvre.fr/en/visites-en-ligne (Лувр)
https://artsandculture.google.com (художні колекції з усього світу)
https://www.staatsoperlive.com (Віденська опера)
https://www.metopera.org (Метрополітен)
https://www.facebook.com/frankotheatre/ (трансляції вистав театру Франка)
Веб-мультимедійна енциклопедія з дисциплін природничого циклу («Веб-мультимедійна енциклопедія з дисциплін природничого циклу” призначена для спонукання здобувачів освіти опановувати дисципліни природничого циклу)
Інформаційні освітні ресурси Інтернет в Україні
http://tvoi-kollegi.net – на цьому порталі кожний може поділитися своїм власним досвідом
http://www.education-catalog.info – Каталог освітніх сайтів
http://www.nbuv.gov.ua/ – Національна бібліотека України імені В.Г. Вернадського, Київ
http://www.nas.gov.ua/ – Національна Академія Наук України
http://www.osvita.ua – Освіта в Україні, тестування, вища освіта, школа, вчитель, законодавство, новини, ВНЗ, зовнішнє незалежне оцінювання
http://www.chl.kiev.ua/ – Національна бібліотека України для дітей
http://www.rada.gov.ua – Сайти Верховної Ради України з доступом до електронних матеріалів парламентської бібліотеки
http://www.lichnosti.ua – Особистості. Мета проекту – створити відкритий банк даних біографій видатних, значних, відомих, знаменитих особистостей для історії цивілізації
http://www.easymath.com.ua – Математика – це просто! На сайті представлені теорія і методика розв’язування різноманітних математичних задач
http://www.master-test.net – Сайт програми Майстер Тест-система, що дозволяє реєструвати та здійснювати тестування в режимі онлайн
http://www.xvatit.com – Інтернет портал для молоді та людей, що займаються їх освітою
http://www.vcity.com.ua – Оперативна інформація про події в Україні і за кордоном, які пов’язані з освітою. Інноваційні проекти, а також новини освіти, події, форум, каталог сайтів, пошта
http://www.o-svit.iatp.org.ua – про освіту в Україні та за кордоном http://www.ednu.kiev.ua – Освітня мережа України
http://www.unisvit.com – Університети світу
http://www.ictme.edu-ua.net – Інститут змісту і методів навчання
http://www.ln.com.ua/kaman – Київська асоціація «Мала академія наук» http://kno.rada.gov/ua – Комітет Верховної Ради України з питань науки і освіти
http://www.profi.org.ua – Портал професійного консультування молоді http://www.svit-pk.com.ua – Світ ПК. Учитель-учителю. На даному порталі ви можете знайти (додати свої):план-конспект з інформатики; роздатковий матеріал; цікаві статті; інструктивні вказівки
http://knoserg.ucoz.ua – Слово вчителя. Великий архів матеріалів для школи
http://teachlab.ucoz.ua – Творча лабораторія вчителя інформатики
http://ridnamova.ck.ua – Українська мова та література. Конспекти уроків з української мови та літератури для вчителів загальноосвітніх шкіл
http://www.ukrmova.dn.ua – Українська мова та література. Методичні матеріали до уроків та конкурсів. Календарне планування, тематична атестація, атестація вчителя, розробки уроків
http://vadilla.moy.su – Учитель географії. На сайті розміщено розробки уроків, заходів з географії та природознавства для вчителів спеціальних шкіл, фото
http://uchitell.ucoz.ru – Учитель історії. Авторські матеріали: електронні тести, тематичні слайд-шоу, пазли, відео уроки, анімовані схеми, навчальні флеш-ігри
http://centrro.at.ua – Центр психології і методики розвивального навчання
http://www.sp.bdpu.org – Шкільна фізика. На сайті зібрано теоретичні матеріали, задачі, тести, лабораторні та демонстраційні роботи, методичні рекомендації з курсу фізики середньої школи. Кожен зареєстрований на сайті отримує власну теку для створення особистої сторінки та розміщення своїх методичних матеріалів
https://www.youtube.com/channel/UCbNaKxi1jQ5jWZDpJZp56g/featured
https://wisecow.com.ua (лекції з культури, історії)
https://mon.gov.ua/ua/osvita/profesijno-tehnichna-osvita/onlajn-resursi-dlya-studentiv-proftehiv ‒ сайт Міністерства освіти і науки України «Онлайн-ресурси для студентів профтехів»
Електромеханічна галузь:
«Спецтехнологія «Електромонтер»
Платформи:
G Suite for Education компанії «Google»
ОНЛАЙН ЗАХИСТ КУРСОВИХ ПРОЄКТІВ
29.05.2020 завершився захист курсових проєктів у групі М-1 з дисципліни «Системи сервісних технологій». Керівник курсового проєкту, викладач Кваша Наталія Валеріївна організувала проведення захисту у форматі онлайн. Здобувачі освіти захищали курсові проєкти за допомогою сучасних Інтернет-технологій. Захист в такому форматі було проведено вперше, це було досить незвично, учні по-різному виходили із ситуації, але в цілому він вдався. Мета була досягнута.
Київське вище професійне училище будівництва і дизайну готується до нового навчального року!
Київське вище професійне училище будівництва і дизайну почало активну підготовку до нового навчального року.
Зокрема, училище придбало форму для виробничого навчання за професіями «Маляр, реставратор декоративно-художніх фарбувань» - 100 шт.,
«Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж. Електромонтажник з силових мереж та електроустаткування. Електрозварник ручного зварювання» - 100 шт.
Заклад освіти повністю забезпечує учнів необхідними інструментами, інвентарем та формою. Навчання в училищі безкоштовне.
Київське вище професійне училище будівництва і дизайну створює комфортні умови для опанування професій.
Ласкаво просимо до нас на навчання!
Триває карантин - триває дистанційна робота!
Продовжують роботу методичні комісії училища. В умовах карантину педагогічні працівники проводять засідання методичних комісій он-лайн. Голови методичних комісій організовують дистанційні засідання, на яких розглядають нагальні питання.
06.04.2020- проведено on-line засідання методичної комісії «Інформаційних технологій» в додатку Skype. Питання, які були розглянуті на засіданні:
- організація дистанційного навчання: вибір програмного забезпечення для організації та проведення on-line уроків; технічні та програмні можливості; організація роботи з учнями, які не мають можливості доступу до on-line ресурсів,
- здійснення контролю за on-line навчанням учнів, систематизація обліку оцінок та знань учнів,
- організація власної педагогічної діяльності під час карантину, обмін власними спостереженнями, напрацюваннями, рекомендаціями, побажаннями та досвідом
- обмін досвідом щодо вивчення сучасного ринку програмного забезпечення для проведення он лайн конференцій,
- ознайомлення з ресурсами які мають методичні навчальні курси для організації on-line навчання,
- розгляд та погодження графіку виконання дипломних робіт.
08. 04.2020 - відбулось on-line засідання М(Ц)К «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність». Члени комісії розглядати питання умов, методики і засобів навчання професії в умовах карантину; обговорили, внесення змін до плануючої документації, розглянули та погодили методичні рекомендації до написання курсових робіт тощо.
Навчаємося он-лайн!
У Київському вищому професійному училищі будівництва і дизайну триває навчання он-лайн. Викладачі загальноосвітніх предметів, професійно-теоретичної підготовки проводять уроки дистанційно, використовуючи для цього сучасні інформаційні технології: messengerTelegram, Viber, WhatsApp, соціальні мережіFacebook, Instagram, платформиGoogleclassroom, Zoom, Skype.
Учні разом з викладачами успішно вивчають новий матеріал, відповідають он-лайн на питання викладачів, і навіть, декламують на пам'ять вірші з української літератури, виконують контрольні роботи.
Так, наприклад:
- з професійно-теоретичної підготовки -
13.04.2020 викладач Кваша Н.В. провела он-лайн урок на тему «Біологічні чинники ризику в туризмі» з учнями групи № 14. Це був предмет «Технологія туристичного обслуговування». Урок вдався, мети було досягнуто.
22.04.2020 викладач Кваша Н.В. провела он-лайн інструктаж, щодо виконання річної контрольної роботи зпредмету «Технологія туристичного обслуговування» для учнів групи № 14.
- з предметів загальноосвітніх дисциплін -
09.04.2020 викладач Кубишта М.В. провела он-лайн урок на тему «Василь Стефаник. Життя і творчість. Новаторство письменника. «Каміннийхрест» - психологічнерозкриття теми еміграції. Історична основа твору» з учнями групи № 11, предмет «Українська література». Урок вдався, мети було досягнуто, учні опанували матеріал, проведений у програмі DISCORD.
Для зручності вивчення предмету "Географія" окрім щоденної публікації конспектів на сайті, викладач Мисишин Т.В. зібрала їх у своєму класі (платформа Googleclassroom) та надіслала доступ до нього.
Ця платформа зручна для учнів, оскільки вміщує не тільки конспекти, а ще й додаткові матеріали, надіслані викладачем: підручник, поурочно-тематичне планування, перелік усіх необхідних завдань, презентації, відео тощо.
Викладач Левчук Ю.Ю. дистанційно прийняла у учнів групи № 26 поезії на пам'ять:
Продовжуємо навчатися!!!
Київське вище професійне училище будівництва і дизайну не дивлячись на карантин поновлює матеріально-технічну базу
З метою військово-патріотичного виховання та підготовки молоді до служби в Збройних Силах України в Київському вищому професійному училищі будівництва і дизайну постійно проводиться робота щодо оновлення та вдосконалення існуючої навчально-матеріальної бази.
Так, після проведення закупівлі за встановленою тендерною процедурою, у квітні кабінет "Захист Вітчизни" поповнився оновленими актуальними стендами з програми курсу, наочними посібниками з вогневої, тактичної, медичної підготовки, цивільного захисту, предметами військової амуніції, сучасними макетами озброєння, медичною технікою та тренажерами, а також іншим необхідним обладнанням для якісного навчання здобувачів освіти.
Карантин не завадить підготовці до ЗНО
У Київському вищому професійному училищі будівництва і дизайну продовжується дистанційна підготовка учнів до ЗНО. На вебсайті училища у рубриках «Розклад консультацій», «Проведення консультативних занять» викладачі розміщують матеріали для додаткового, поглибленого вивчення навчальних предметів. матеріали для підготовки до ЗНО.
Так, наприклад урок консультація до ЗНО (біологія) - дата проведення 31.03.2020.
Під час проведення даного уроку учні разом з викладачемуміло використовували всі можливості програми zoom, яка саме призначена для проведення такого роду занять, це дозволило представити навчальний матеріал, як систему яскравих образів, полегшило процес запам’ятовування та засвоєння знань, здійснювали міжпредметні і внутрішньопредметні зв’язки, органічно поєднували виховання, навчання й розумовий розвиток учнів.
Працюємо дистанційно!
Триває і робота методичних комісій училища. На онлайн засіданнях педагоги обмінюються досвідом з питання організації дистанційного навчання.
24 березня пройшло засідання методичної комісії «Суспільно-гуманітарних дисциплін»
24 березня пройшло засідання методичної комісії «Фізичної культури та захисту Вітчизни»
25 березня пройшло засідання методичної комісії «Менеджменту та маркетингу»
25 березня пройшло засідання методичної (циклової) комісії «Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності»
29 березня пройшло засідання методичної комісії «Природничо-математичних дисциплін»
На яких обговорювалися різновиди електронних сервісів для організації дистанційного навчання:
Moodle - потужна система, за допомогою якої можна створити повноцінне навчальне середовище онлайн-формату. Працювати з нею можуть викладачі, адміністратори та здобувачі освіти. Корисна і при організації дистанційного навчання. Доступна безкоштовно;
Google Клас (GoogleCIassroom) - безкоштовний сервіс, який прискорює обмін інформацією між учасниками освітнього процесу. Ця система об’єднала найпопулярніші можливості Google: пошту, документи, сховище даних, календар;
Google Презентації (GooglePresentations) - додаток, який дозволяє працювати з файлами на пристроях з операційною системою Android. У такий спосіб можна створювати та редагувати презентації, відкривати до них доступіншим користувачам, додавати коментарі та відповідати на них, додавати слайди, змінювати їх розташування, форматувати текст. Частково з додатком можна працювати без підключення до мережі Інтернет;
iLearn - це безкоштовна гейміфікована платформа з навчальними онлайн курсами, тестами та вебінарами;
Kahoot! - сервіс, який дозволяє генерувати тести і проходити їх в ігровій формі. На заняттях може стати інструментом для перевірки знань. Використовувати можна прямо у браузері;
Edmodo - освітній сайт, що побудований як усічена соціальна мережа за типом Facebook. Дозволяє оперативно спілкуватися викладачам та здобувачам освіти;
LearningApps.org - сервіс, який дозволяє створювати інтерактивні вправи;
Stepik - безкоштовна освітня платформа та конструктор відкритих онлайн курсів та уроків;
OnlineTestPad - онлайн конструктор тестів, опитувань, кросвордів.
МесенджериSkype, Viber, WhatsApp, Zoom - для організації спілкування учасників освітнього процесу в режимі реального часу;
Linoit - віртуальна дошка (полотно), на якій можна закріплювати спеціальні стікери з інформаційними замітками, зображеннями, відео та документами;
Padlet - універсальна онлайн-дошка (онлайн-стіна) яку легко застосовувати в освітньому процесі;
Trello - онлайн-програма, що допоможе організувати продуктивну командну роботу учнів. Наприклад, створення проекту чи підготовку до предметного турніру;
Plickers - додаток, який дозволяє організувати тестування за допомогою карток з QR-кодом та швидко отримати результати.
Педагоги активно працюють над розробками онлайн уроків, тримають постійний зв'язок із учнями.
Рішеннями засідань методичних комісій є те, що і надалі необхідно розробляти якісні та цікаві уроки, вчасно розміщувати їх на сайті училища; проводити онлайн консультації, щоб здобувачі освіти відчували підтримку педагогів; готувати відео-уроки; використовувати нові навчальні платформи та електронні ресурси.
Погоджені теми курсових, дипломних робіт, програма технологічної практики.
Розглянуті питання щодо організації дистанційної профорієнтації із здобувачами освіти закладів загальної середньої освіти.
Робота триває!
Карантин не завадить освітньому процесу!
Освітній процес у Київському вищому професійному училищі будівництва і дизайну на час карантину організовано у вигляді дистанційного навчання на вебсайті училища.
На вебсайті училища створена кнопка «Дистанційне навчання». У цьому розділі викладачі розміщують матеріали уроків, корисні посилання, питання для самоперевірки, матеріали підготовки до ЗНО.
Організація дистанційного навчання для учнів груп з професії «Маляр, реставратор декоративно-художніх фарбувань»
Для зручності спілкування в соціальній мережі «Telegram» створені групи, для спілкування з кожною групою окремо.
На прикладі, група №11.
Для учнів щоденно відправляються:
- Методичні розробки уроків
- Зразки виконання робіт
- Відео-описання завдання
- Голосові повідомлення з вказівками
Також, обов’язково, на сайті училища розміщуються розробки уроків.
Учні реагують, бурхливо обговорюють і пересилають виконані завдання:
Урок ОСНОВИ КОЛЬОРОЗНАВСТВА:
- Методична розробка уроку
- Зразок виконання
- Голосові повідомлення з вказівками
Викладач, коментує і відповідає учням:
Організація дистанційного навчання для учнів груп з професії «Агент з організації туризму, адміністратор, діловод»
26.03.2020 викладач Н.В. Кваша провела он-лайн урок на тему «Безвізовий режим між Україною та Європейським союзом» з учнями групи № 14. Це був предмет «Технологія туристичної діяльності». Це було вперше, і досить незвично, і ,нажаль, не всі учні змогли долучитися, але в цілому урок вдався. Мета була досягнута.
Організація дистанційного навчання для учнів груп з професії «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення»
Завдання та матеріали уроків викладач Сидорко О.М. виставляє на сайті училища. Індивідуально у вайбері надає консультації, щодо виконання завдання.
Виконане завдання учні пересилают на e-mail викладача. Вона на почті зробила папки на кожну групу окремо, де зберігаються роботи учнів. В подальшому перевіряються, коментуються помилки і виставляються оцінки (занотовує у себе)
Організація проведення дистанційного навчання для учнів груп з професії «Адміністратор, агент з постачання, діловод»
Викладач професійно-теоретичної підготовки Лесик Г.Ю організовує дистанційне навчання учнів у соціальних мережах Viber,Instagram, в подальшому виставляє урок у соціальній мережі Facebook,з метою охоплення більшої кількості учнів. Матеріал подано цікаво, доступно. Мета уроку досягнута.
Організація проведення дистанційного навчання із загальноосвітніх дисциплін
Викладач історії Мегей А.В.проводить он-лайн уроки на платформі Zoom:
Предмет: Історія України
Група № 26
Дата проведення: 01.04.2020
Тема уроку: Воєнне повсякдення. Культура в роки війни
План уроку:
- Евакуація культурних цінностей
- Розвиток освіти та науки в роки війни
- Внесок в перемогу діячів української літератури, кіномистецтва, театрів, образотворчого мистецтва
Організація дистанційної виховної роботи з учнями училища
Під час карантину необхідно особливу увагу приділяти виховній роботі з учнями. Пояснювати та роз’яснювати їм, як необхідно навчатися дистанційно, як користуватися інтернет-посиланнями, як поводити себе під час карантину.
У Київському вищому професійному училищі будівництва і дизайну систематично проводяться виховні години, інформаційні години з учнями дистанційно.
Так, наприклад
24.03.2020 керівниками 21 групи Мегей А.В. та Поп’юком М.І. було проведено відео-конференцію на платформі Zoom
Тема:Дистанційне навчання та профілактика коронавірусу
Учням пояснили як дистанційно буде організовано їх навчання. Було роз’яснено як дотримуватися дистанційного режиму роботи, керівники групи допомогли розібратися учням із навчальним розкладом та завданнями, які необхідно опрацювати.
Була проведена бесіда щодо профілактики коронавірусу, основних симптомів та загальної кількості хворих, тих, хто одужав та помер.
Київське вище професійне училище будівництва і дизайну радо зустрічає гостей!
29 лютого 2020 року у Київському вищому професійному училищі будівництва і дизайну відбувся День відкритих дверей. Захід відвідало понад 100 учнів зі шкіл м.Києва та Київської області.
Майбутні абітурієнти не лише познайомилися з матеріально-технічною базою закладу освіти, а й з великим задоволенням відвідали майстер-класи, які проводили майстри виробничого навчання разом із здобувачами освіти Київського вищого професійного училища будівництва і дизайну.
Гості мали змогу поспілкуватися з адміністрацією та педагогічним колективом закладу освіти.
Яскравим та приємним сюрпризом для відвідувачів Київського вищого професійного училища будівництва і дизайну став святковий концерт.
Київське вище професійне училище запрошує випускників старших класів для знайомства із закладом освіти на наступний День відкритих дверей, який відбудеться 14 березня 2020 року.
НАША ПРОФЕСІЯ - НАЙКРАЩА!
З 17 лютого 2020 року по 21 лютого в училищі відбувся фаховий тиждень за професією «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення». Основною метою проведення тижня є виявлення обдарованої учнівської молоді, стимулювання творчого самовдосконалення учнів, поглиблення й розширення знань, розвитку їх творчого мислення та інтелектуальних здібностей, зацікавлення учнів до обраної професії та урізноманітнення форм і методів навчання.
У рамках тижня було проведено ряд заходів в яких учні проявили свою креативність, творчість, обізнаність та рівень свого навчання. Активну участь у заходах прийняли учні першого курсу, які проявили найбільшу зацікавленість та активність в усіх заходах фахового тижня. Викладачі Дубина Ольга Миколаївна та Сидорко Оксана Миколаївна, майстер виробничого навчання Гринь Тетяна Миколаївна зуміли максимально професійно підготувати та зацікавити учнів до участі в даних заходах. Усі заходи проведені на високому рівні, отримали схвальні відгуки, а учасники мали нагоду отримати солодкі призи.
Київське вище професійне училище будівницта і дизайну проводить профорієнтаційну роботу!
З метою висвітлення особливостей професій, актуальних для учнів та формуванню свідомого професійного вибору, педагогічні працівники Київського вищого професійного училища будівництва і дизайну провели профорієнтаційний тренінг із здобувачами освіти середньої загальноосвітньої школи №95 Шевченківського району м. Києва.
Під час проведення вищевказаного тренінгу з учнями 9-х класів представниками Київського вищого професійного училища будівництва і дизайну були використані методи (вправи) профорієнтаційної роботи, серед яких: «Професія на букву», «Творці», «Психогеометрія С.Деллінгера», «Кроки вибору професій» та ін.
Учні мали змогу задавати питання ведучим семінару, а також оцінити їх роботу та визначити корисність проведення даного заходу, заповнивши анкету зворотнього зв'язку.
Адміністрація школи сприяла проведенню профорієнтаційного семінару-тренінгу, про що свідчить позитивний відгук про проведену роботу.
На шляху до майбутньої професії!
В рамках українсько-німецького проєкту «Модернізація професії маляр, реставратор декоративно-художніх фарбувань» з 03 по 07 лютого 2020 року в училищі проходив захист другого проміжного іспиту, що відповідає за українськими стандартами маляру 5 розряду та теоретичному та практичному змісту німецьких модулів №4, 5, 6, 7, 8 за освітньою програмою з підготовки кваліфікованих робітників за професією «Маляр. Реставратор декоративно-художніх фарбувань», в групі 41. На захисті модуля була присутня наша колега і гостя зі Львова Федечко Тамара Борисівна
Учні виконували всі роботи на КОЯх, де їм необхідно було виконати оздоблення внутрішньої та зовнішньої поверхні. Також було виділено цілий день для написання тестових завдань.
Робота учнів включала наступні етапи:
- Складання проекту оформлення.
- Виконання змішування кольорового тону.
- Опорядження поверхні декоративними штукатурками.
- Пофарбування дисперсійною фарбою відповідно до кольорового тону.
- Опорядження декоративними архітектурними елементами.
- Опорядження поверхні шпалерами.
- Покриття фарбою металевої поверхні.
- Фарбування дерев’яної поверхні.
- Фахова співбесіда
- Виконання тестових завдань.
По завершенню іспиту, всі учні успішно його склали та отримали сертифікати європейського зразка.
Результати учнівських робіт:
Контрольний зріз знань – в музеї!
Протягом 15 уроків учні групи № 14 за професією «Агент з організації туризму, адміністратор, діловод» вивчали тему «Класифікація, технологія розробки і техніка проведення екскурсій». Настав час продемонструвати засвоєнні знання і вміння, тому 07.02.2020 учні цієї групи разом з викладачем Квашою Н. В. відправились до музею Ханенків.
Напередодні учні отримали домашнє завдання – підготувати цікаву розповідь про будь-який експонат музею, щоб потім застосовуючи техніку проведення екскурсії, розповісти про цей експонат.
Сподобалося усім, навіть працівникам музею! Така контрольна робота набагато цікавіша і корисніша!
Педагогіка партнерства через проєктну діяльність!
З метою популяризації професії «Агент з організації туризму», та кращому засвоєнню вивченого матеріалу, викладач спеціальних дисциплін Кваша Н. В. 23.01.2020 провела відкритий урок, в рамках обміну досвідом з молодими викладачами. На уроці Наталія Валеріївна показала як практично використовувати метод проєктів.
Учні групи № 14 були поділені на дві команди, і використовуючи лише папір та ножиці будували туристичну базу.
Учні з великим захопленням виконували завдання. У кабінеті панував командний дух, рівність і братерство. По завершенню представляли свої проєкти, а журі оцінювало. Перемогла – дружба!
Предметний тиждень за професіями адміністратор, агент з постачання, діловод
З 11 до 15 листопада 2019 року методичною комісією «Менеджменту та маркетингу» було проведено предметний тиждень за професіями адміністратор, агент з постачання, діловод, основною метою якого було підвищення інтересу до вивчення спеціальних предметів, збагачення досвіду учнів та педагогів, розширення світогляду та здобуття нового освітнього досвіду.
Впродовж тижня усіма членами комісії було проведено безліч різноманітних заходів.
Так, Світлана Змієвська з адміністраторами провела позаурочний захід «Пунктуальність – основа організації»,
На відкритому уроці в/н «Складання та оформлення організаційно-розпорядчої документації з дотриманням стилістичних та синтаксичних особливостей оформлення ділових паперів: статутів» Косарцова Олена поділилася досвідом з педагогами інших училищ м.Києва
На засіданні методичної секції старших майстрів, що теж проходила в період проведення предметного тижня Марія Гурин виступила з доповіддю, в ході якої висвітлила особливості підготовки майстра виробничого навчання до уроків виробничого навчання
Під час тренінгу з технології торгівлі учні 26 групи проявили креативне мислення та організаційну роботу. Тренінг проведено Анною Лесик для агентів з постачання.
Також майстри виробничого навчання Галина Помогаєва та Марія Гурин провели квест для груп першого курсу адміністраторів «Ми - адміністратори!»
Фаховий тиждень за професією «Агент з організації туризму»
З 26.09.2019 по 03.10.2019р. в КВПУ будівництва і дизайну відбувся фаховий тиждень за професією «Агент з організації туризму». У його рамках відбувся конкурс на кращу організацію робочого місця під час проходження практики на туристичному підприємстві, який провела майстер в\н Руда В. В.
Конкурс стіннівок до Всесвітнього дня туризму ……
….та урок-екскурсію провела викладач Н. В. Кваша
Кого тільки не зустрінеш під час навчальних екскурсій, навіть футбольних зірок….
Майстер в\н Карпенко Г. П. у рамках фахового тижня разом з учнями групи № 34 відвідали туристичну виставку
Найактивніші учні були нагороджені грамотами та подяками!